» Központi Tudakozó
» Magyarország.hu
» Állások

2019. 08. 17.
Kiütéses győzelem a bajnoki nyitányon - VS Dunakeszi - Pilisi LK-Legenda 6-0 (2-0)

Az MLSZ Pest megyei labdarúgó bajnokság I. osztályának 2019-2020-as sorozatának nyitó mérkőzésén a VSD imponáló játékkal, fölényes, 6-0-s győzelmet aratott a Dunakeszire látogató Pilisi LK együttese ellen.

A csapat edzője, Kecskés Zoltán a bajnokság nyitánya előtt a Dunakeszi Polgárnak adott interjúban a bajnokság megnyerését, az NB III-as feljutás elérését határozta meg elérendő célként.

A ma délután nyújtott teljesítményével, gólgazdag játékával a VSD megkezdte a mester által megjelölt cél elérését.

Az eszményi labdarúgó időjárás, szépszámú nézőközönség fogadta a Fóti úti pályán az együtteseket, melyek közül a házigazda VSD azonnal magához ragadta a vezetést, Száraz révén már a 2. percben megszerezte az első gólt. A jó iramú mérkőzésen mindvégig érvényesült a hazai csapat fölénye, amely a 24. percben Csordás Szabolcs révén már 2-0-ra vezetett.

Kecskés Zoltán fiai a második félidőben tovább növelték előnyüket, Csordás Simon (53’), Bata Csongor (57’9, majd Huller Ádám (74’) vette be az ellenfél kapuját, a mérkőzés 6-0-ás végeredményét Bata Csongor (90’) állította be.

A VSD 6-0-ás győzelmével a bajnoki tabella élére ugrott, őt követi ugyancsak 3 ponttal Nagykáta, amely hazai környezetben 5-0-ra nyert Szentendre ellen.

Kecskés Zoltán együttese következő mérkőzését a Törteli KSK otthonában játssza, amely egy ponttal távozott a Vecsési SC otthonából.

A VSD a bajnokság harmadik fordulójában a Százhalombattai LK csapatát fogadja.

(Vetési) Fotó: KesziPress