Dunakeszi

Foci-Eb a dunakeszi strandon! Emelt fővel buktuk el: Portugália – Magyarország 3-0

Óriási hangulat, remek környezet, a nézők kitörő örömmel fogadták a magyar csapatot, Gulácsi első bravúrját… Eddig a kiváló hálóőr a magyar csapat legjobbja. Itt Dunakeszin is zúg a Ria, Ria Hungária…

35. percben az első nagy magyar helyzet, ám Szalai fejesét hárította a portugál kapus.

40. percben újabb óriási Gulácsi bravúr ragadtatta tapsra a dunakeszi strandon szurkoló több száz elszánt futballrajongót!

A férfiak kezében összeroppant a sörös doboz, amikor Ronaldo közelről fölé vágta a labdát. Dunakeszi fellélegzett!

Az első félidő végén: Magyarország-Portugália 0-0

A második játékrész is újabb Gulácsi remekléssel kezdődött. Nagyon nyomnak a portugálok, de közben örülhettünk egy üdítő Szalai lövésnek is.

Tombol a Puskás Aréna és a dunakeszi plázs közönsége.

57-58. percben a magyar csapat támadásai hozzák lázba a nézőket.

Gigászi küzdelem a pályán, töretlen buzdítás a lelátón.

Ideges, feszült hangulat a játéktéren, olykor kemény összecsapások.

Tíz percre az óriási bravúrtól, „őrjöngő” szurkolótábor az „elvett” magyar gól miatt.

A Duna a fővárosig visszhangozta a dunakesziek lelkes szurkolását, de úgy néz ki, hogy hiába, mert egy lepattanó lövésből vezetést szerzett Portugália, amit a 87. percben 11-esből Ronaldo kettőre növelt.

A hosszabbításban pedig Ronaldo újabb gólt lőtt.

Kikaptunk, de a fiúk megérdemelték a közönség vastapsát! Emelt fővel buktunk el!